Pakalpojumi

Sauszemes pārvadājumi

Kompānijā Isotra autopārvadājumi ir tas, ko mēs darām vislabāk. Autotransports ir visizplatītākais transporta veids. Ātrāks nekā jūras vai dzelzceļa, lētāks nekā aviotransports. Ar kravu pārvadājumiem saistītie cilvēki nekļūdīgi zina visas šī transportēšanas veida priekšrocības:

Ātrums Drošums Operativitāte Ērtums Kontrole

Kad mēs saņemam pasūtījumu, mēs reaģējam ātri, lai mūsu klientu vērtīgās kravas piegāde noritētu droši un savlaicīgi. Izmantojot pastāvīgi pieaugoša droša pārvadātāju-partneru skaita parku, attiecības ar kuriem ir veidojušās gadiem, mēs varam piešķirt transportu atbilstīgi Jūsu kravai praktiski uz jebkuru Eiropas punktu. Kopējais ritošā sastāva daudzums ietver vairāk nekā 60 vilcējus ar tentu un refrižeratoru pus-piekabēm 90 m3 apjomā, vairāk nekā 40 konteineru laukumu un vairāk nekā 30 mašīnas ar piekabju apjomu 120 m3. Izmantojamais autoparks ir aprīkots atbilstoši mūsdienu Eiropas Savienības normām (EURO 3 – EURO 6), pavadoņu sekošanas iekārtām un profesionālu vadītāju štatu.

Jūras kravu pārvadājumi

Mēs cenšamies sniegt individuālus risinājumus mūsu klientu vajadzību apmierināšanai jebkurā pasaules punktā. Šis princips ir mūsu efektivitātes pamatā. Mēs saprotam, ka globālā loģistika pastāvīgi attīstās, pieprasot jauktu, bet izveidotu risinājumu komplektu, ņemot vērā katra klienta vēlmes. Šī iemesla dēļ mūsu pakalpojumi ietver pārvadājumu organizēšanu ar jūras transportu. Tie lieliski papildina mūsu pieredzi autopārvadājumos. Jūras transports ir neatņemama kravas pārvadājumu sastāvdaļa, savienojot Ameriku, Āziju, Āfriku un citas pasaules daļas ar Eiropu. Piedāvājam kravas pārvadāšanu:

1. ar veseliem konteineriem (FCL)

2. mazāk nekā konteinera piekraušana (LCL)

3. pārvadājumi ar specializētiem kravu konteineru laukumiem, kuri izmēri pārsniedz standarta konteineru izmērus.

Parādoties kravu konteinerizācijai, kļuva vieglāk transportēt preces, kuras "ietilpst ietvaros". Kompānijai Isotra ir darba pieredze ar konteineru pārvadājumiem. Bet ir iezīme, kas mūs atšķir no citiem – spēja apstrādāt kravu, kura neietilpst „kārbā”.

Rīgas (Latvija) jūras kravas ostā mēs sniedzam aģenta pakalpojumus, nodrošinot pienācīgu kontroli pār Jūsu kravu tās pieņemšanas/nosūtīšanas laikā uz/no ostas, pārkraušanas un pavaddokumentācijas sagatavošanas laikā.

Mēs pastāvīgi attīstām partnerattiecības ar pasaules vadošajiem kuģu operatoriem, kas ļauj Isotra pārspēt savu klientu cerības.

Multimodālie pārvadājumi

Kad mēs pieņemam pasūtījumu pārvadājumam – mēs rīkojamies tā, lai krava tiktu piegādāta. Kad klients veic pieprasījumu, kurš šķiet neiespējams, mēs darām tā, lai tas kļūtu iespējams, liekot lietā visas savas pūles, iemaņas un operativitāti. Tas ir tas, kas atšķir Isotra no citiem. Saskaroties ar šķēršļiem, mēs izmantojam izdomu un uzstājību, lai atrisinātu sarežģītas situācijas, kas pieprasa nekavējošu reaģēšanu.

Mēs sniedzam kompleksus risinājumus, kas ietver noliktavu pakalpojumus, jūras pārvadājumus, autotransporta ekspedēšanu un negabarīta pārvadājumus. Multimodālu loģistisku piegādes shēmu izmantošana ļauj kompānijai ātri reaģēt uz klientu vajadzībām.

Mūsu iespējas ļauj mums piedāvāt elastīgus risinājumus multimodālu pārvadājumu jomā, un mēs pastāvīgi cenšamies darīt to labāk par citiem.

Atsevišķā „rindā” atrodas negabarīta pārvadājumi. Šādi pārvadājumi ir diezgan sarežģīts un darbietilpīgs process, kas saistīts ar maršruta aprēķiniem un nepieciešamo saskaņojumu un atļauju saņemšanu, bet no savlaicīgas un precīzas piegādes ir atkarīga dažādu nozaru darbības efektivitāte: lauksaimniecībā, būvniecībā, enerģētikā, mašīnbūvē un ne tikai. Mēs palīdzēsim jūsu biznesam paaugstināt šo efektivitāti, organizējot drošus šādu kravu pārvadājumus.

Aviopārvadājumi

Aviopārvadājumi ir visātrākais piegādes veids. Neraugoties uz to, ka tas ir pats dārgākais transportēšanas veids, pastāv objektīvi apstākļi, pie kuriem ir nepieciešams izmantot tieši šo transporta veidu: galvenokārt tās ir paaugstinātas vērtības preces, piegādes steidzamība, neliels piegādes apjoms, cita kravas specifika...

Mūsu kompānija attīsta šo virzienu. Rīgas lidosta pēdējos gados pastāvīgi palielina jaudas, un ar katru gadu palielinās ne tikai pasažieru, bet arī kravu plūsma. Ar katru gadu Rīga kļūst par aizvien svarīgāku transporta mezglu kravu ceļā virzienā no Amerikas, Rietumeiropas, Skandināvijas uz NVS valstīm. Līdz ar to mēs varam nodrošināt saviem klientiem ātrāku, kvalitatīvāku servisu šajā pārvadājumu jomā. Mūsu lidostā strādā tādas aviolīnijas kā AirBaltic, Raf-Avia, Atlas Air, National Air Cargo, Finnair, Lufthansa un citas...

Noliktavu pakalpojumi

Ekspedīcijas kompānijas pakalpojumi nebūtu pilnīgi bez kvalitatīvas kravas apstrādes. Ar mērķi apmierināt pasūtītāja unikālās prasības, mēs pastāvīgi attīstām noliktavu pakalpojumu kompleksu.

Šodien Isotra piedāvā noliktavu pakalpojumu kompleksu, kas efektīvi papildina mūsu risinājumus kravas piegādē. Mēs sniedzam noliktavu risinājumus pasūtītājiem ar uzsvaru uz ātrumu, vienkāršību un drošumu. Mūsu klientu rīcībā ir telpas noliktavās un droši apsargājama atklāta noliktavas teritorija, kas pieejama kā ilgtermiņa, tā arī īstermiņa uzglabāšanai. Mēs apmierinām jūsu prasības pret noliktavām un nodrošinām jūsu kravai pienācīgu uzglabāšanu, rūpīgu drošību un saudzīgu apiešanos.

Mēs sniedzam:

 • Pilnu kravas pieņemšanas, apskates un pārbaudes pakalpojumu spektru

 • Atsevišķu preču piegāžu konsolidāciju

 • Iesaiņošanu/pārsaiņošanu un marķēšanu

 • Bīstamu kravu noliktavas apstrādi

 • Negabarīta kravu noliktavas apstrādi

Citi pakalpojumi

Isotra sniedz pilnu pakalpojumu spektru, kas pavada loģistikas procesus. Vispirms mēs veicam to, ka noskaidrojam, kas jums ir svarīgs. Kādas ir jūsu individuālās vajadzības un vēlmes, kādas ir prasības pret transportēšanu, kāda ir kravas specifika. Tad mēs izstrādājam individuālu transporta risinājumu. Tas ietver sevī vairāk nekā vienkārši piegādes organizēšanu no punkta A uz punktu B. Mēs sniedzam konsultācijas un palīdzību visā pārvadājuma garumā. Piemēram, sagatavosim jums nepieciešamās dokumentācijas sarakstu un norādīsim uz niansēm tās noformēšanā.

Cits svarīgs moments ir tas, ka pēc jūsu vēlēšanās mēs varam uzņemties uz sevi lielu daļu komunikācijas ar piegādātājiem! Klienta piekrišanas gadījumā mēs sazināmies ar nosūtītāju un saskaņojam iekraušanas detaļas: datumu, laiku, informāciju par kravu un pavaddokumentiem. Klients katru dienu saņem informāciju par sava pasūtījuma stāvokli. Vienkāršāk sakot: mēs kā ekspeditors palīdzēsim ietaupīt jūsu laiku un naudu.

Vispieprasītāko pakalpojumu saraksts:

 • importa, eksporta, tranzīta procedūru noformēšana Eiropas Savienības teritorijā;

 • konsultēšana un sadarbība muitas noformēšanā;

 • maršruta un izmaksas ekspresaprēķins dažu stundu laikā pēc griešanās;

 • optimālu transporta shēmu sastādīšana, adaptācija un aprēķins;

 • klientu atbalsts;

 • kravu apdrošināšana

Un tas nav viss. Izsakiet mums savas vēlmes, un mēs noteikti atradīsim veidu, kā tās realizēt.

ISOTRA - Starptautiskie jūras un auto pārvadājumi. Konteineru pārvadājumi. Multimodālā un noliktavas loģistika.

SIA "Isotra" 2009 - 2021.